Morada Vila Nova
Το διαμέρισμα Morada Vila Nova Σάο Πάολο απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Εμπορικό Κέντρο Ibirapuera και περίπου 2 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, Πλανητήριο Professor Aristoteles Orsini Planetarium. Αυτό το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.
Rua do Artesão επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόνο 200 μέτρων. Το διαμέρισμα βρίσκεται περίπου 2,1 χλμ. από το Parque do Ibirapuera.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο διαθέτει μικρή κουζίνα με όλες τις απαραίτητες συσκευές. Το διαμέρισμα Morada Vila Nova 84 τ.μ. Απέχει επίσης 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Avenida Paulista4,2 χλμ.
- Museu de Arte de São Paulo (MASP)4,4 χλμ.
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion2,1 χλμ.
- MAM - Modern Art Museum2 χλμ.
- Jockey Club3,2 χλμ.
- Octávio Frias de Oliveira Bridge3,7 χλμ.
- Obelisco2,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο6 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Πυροσβεστήρες
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Morada Vila Nova;
Το το διαμέρισμα Morada Vila Nova παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας από το το διαμέρισμα Morada Vila Nova;
Ανάμεσα στο Σάο Πάολο Κονγκόνας και το το διαμέρισμα Morada Vila Nova είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Morada Vila Nova;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Morada Vila Nova μπορούν να φέρουν κατοικίδια.